Futbolkoliklerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbolkoliklerin Buluşma Noktası

Futbol bizden sorulur

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI

YazarMesaj
cHaRi$mA
Admin
Admin
cHaRi$mA

Aktiflik :
DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI Left_bar_bleue10 / 99910 / 999DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI Right_bar_bleue

Aktiflik :
DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI Right_bar_bleue

Rep puanı : 0

DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI Empty
MesajKonu: DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI   DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 1:41 pm

DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI Matiasdelgado

“Mustafa Hoca benden çok şeyler beklediğini söyledi. Var gücümle çalıştım ancak fedakârlığıma rağmen beni kaale bile almadılar. Ellerinin tersiyle kenara ittiler. Bu sonucu aklımın ucundan geçirmedim.”

Vatan'nın haberine göre Beşiktaş'ın2. yarısı için de lisans çıkartmadığı Matias Delgado, suskunluğunu bozdu. Sezon başında geçirdiği ameliyat nedeniyle lisansı ilk yarı için çıkartılmayan Arjantinli yıldız, hazır olmadığı gerekçesiyle yabancı kontenjanına takıldı ve kadroya alınmadı.

SİYAH-BEYAZLILARDA tekrar forma giyebilmek için elinden geleni yaptığını ifade eden Delgado “Beşiktaş benim iyileşmem için çok para harcadı. Bir o kadar da ben cebimden harcayıp, eski formumu yakalamak için Barcelona’dan fizyoterapist getirdim.

‘TABATA GELİNCE ŞÜPHELENDİM’

KULÜBÜM sözleşmemi dondurduktan sonra 8 milyon Euro’ya Tabata’yı aldı. Bu nedenle tekrar kadroya dönebilmem konusunda şüpheliydim. Ama hocam bana çok iyi durumda olduğumu ve benden ligin ikinci yarısında çok şeyler beklediğini söyledi. Ben de 2. yarıda oynayabilmek için var gücümle çalıştım. Fakat sonucun böyle olacağı aklımın ucundan bile geçmedi. Fedakârlıklarım kaale alınmadı ve ellerinin tersiyle beni bir kenara ittiler.

HALBUKİ 15 gün önce Tabata’ya kurallar gereği 3. kez lisans çıkartılamayacağı için onu kiralayamayacaklarını söyleyebilirlerdi. Bana bir kulüp bulurlardı, ben de orada oynayıp, güçlenirdim.

BEŞİKTAŞ bana her ay 200 bin Euro vermek zorunda. Ayrıca ödemelerini hâlâ yapmadıkları senetler de var. Bu kulüp bu kadar zengin mi bilemiyorum” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş: Seneye lisans çıkartacağız

BEŞİKTAŞ Kulübü’nün internet sitesinden dün yapılan açıklamayla, Delgado’nun sözleşmesinin askıya alındığı resmen duyuruldu. Arjantinli futbolcu ile Beşiktaş arasında protokol imzalandığı açıklanırken, şu ifadeler kullanıldı:

“Futbolcumuz Delgado ile olan sözleşme, yabancı kontenjanı nedeniyle askıya alınmasına karşın, kendisi kulübümüzün futbolcusudur. Sezon sonunda Delgado takımımızda yer alacaktır ve önümüzdeki sezon için kendisine lisans çıkartılacaktır. Delgado, 2009-2010 sezonu sonuna kadar yurt dışında bir takımda futbol oynamak isterse, kulüplerin anlaşması durumunda bu mümkün olacaktır.”
http://futbolcolic.forummum.com

DELGADO'DAN İSYAN BAYRAĞI
1 sayfadaki 1 sayfası