Futbolkoliklerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbolkoliklerin Buluşma Noktası

Futbol bizden sorulur

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!..

YazarMesaj
Leo Messi
Admin
Admin
Leo Messi

Aktiflik :
ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!.. Left_bar_bleue10 / 99910 / 999ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!.. Right_bar_bleue

Aktiflik :
ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!.. Right_bar_bleue

Rep puanı : 1

ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!.. Empty
MesajKonu: ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!..   ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!.. EmptyPtsi Şub. 01, 2010 2:49 pm

ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!.. Sadrisener

Trabzospor Başkanı Sadri Şener, Futbol Federasyonu'na, taleplerini reddettikleri gerekçesiyle eleştirdi.

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programına katılan Şener,ligin ikinci yarısında zirveye ortak olacaklarını gösterdiklerini, Lig Tv ile yolları ayrılan Erman Toroğlu'nu aradığını söyledi.

Trabzon'da zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle Manisa maçını İstanbul Olimpiyat stadyumunda oynamak için TFF'ye başvurduklarını söyleyen Şener, “Manisaspor maçını İstanbul'da oynamak için TFF'ye başvuru yaptık. Trabzon'da sahanın durumu çok kötü. Çözüm arıyoruz. Manisaspor ile görüşüp maçı İstanbul'da oynamaya çalışacağız. Gerçi federasyona yaptığımız başvurular reddediliyor ama gerekeni yaptık” dedi.

ABİTOĞLU'NU MAÇLARIMIZA VERMEYİN DEDİK

Bu hafta 2-1 kazandıkları Diyarbakırspor maçı hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu'na karşı olmadıklarını söyleyen Şener, “Abitoğlu'na kesinlikle karşı değiliz. Kendini yetiştirmesi gerekiyor. Kupa'da oynadığımız Galatasaray maçını kaybederken de hakemin etkisi ortadaydı. Federasyon'a Abitoğlu'nun maçlarımıza verilmemesini istedik ama onuda reddettiler. Bizde bir camiayız, bizim talebimizi kabul etmemesi çok hoş olmuyor” diye konuştu.

GÖKHAN'IN ŞANSI BOL OLSUN, TEOFİLO'DAN ÇOK UMUTLUYUZ
Yeni golcüleri Teofilo Gutierrez transferine de değinen Şener, şöyle konuştu: “Teofilo Gutierrez'i almanın en sağlıklı yolu Kolombiya'ya gitmekti. Yazışma ve menajerler aracılığıyla olacak bir transfer değildi. Burada çok faydalı olacağına inanıyoruz. Fenerbahçe'ye verdiğimiz Gökhan'ın inşallah bahtı açık olur. Çok efendi ve sevdiğim bir futbolcu.

ZİRVENİN ORTAĞIYIZ, 321 MİLYON DOLAR ÇOK BÜYÜK RAKAM

Galibiyet serisini devam ettirecek kadroya sahip olduklarını söyleyen Şener, “Ligin ikinci yarısında çok daha iyi olacağız. İyi bir seri yakaladık. 321 milyon dolar çok büyük bir rakam. Bu parayı verenlere teşekkür etmek gerekiyor. Bu paraları iyi kullanmak gerekiyor. Transferde hata yapmamak gerekiyor. Mevcut haliyle futbol kalitesinin artacağı bir gerçek. Transferlerde ister istemez daha ciddi paralar verebiliriz. Fakat futbolda sadece transfere para harcanmıyor” şeklinde konuştu.

TOROĞLU İÇİN BASKI YAPILMAMIŞTIR

Lig Tv ile Erman Toroğlu'nun yollarının ayrılmasına da değinen Şener, sözlerini şöyle tamamladı: “Erman Toroğlu liseden arkadaşım. Ayrılmasını istemezdim. Hakikaten Pazar akşamı herkes Erman'ı arıyor. Erman'ın gidişinde birilerinin baskı yaptığını düşünmüyorum. Herkesin yeri dolar. Erman'ın da dolacak. Bu ayrılık devre arası değilde sezon sonu olsaydı daha şık olurdu.”

ŞENER: ERMAN TOROĞLU'NU ARIYORUM!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MARKA DEĞERİ-Erman Toroğlu