Futbolkoliklerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbolkoliklerin Buluşma Noktası

Futbol bizden sorulur

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Arda benim eserim"

YazarMesaj
cHaRi$mA
Admin
Admin
cHaRi$mA

Aktiflik :
"Arda benim eserim" Left_bar_bleue10 / 99910 / 999"Arda benim eserim" Right_bar_bleue

Aktiflik :
"Arda benim eserim" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Arda benim eserim" Right_bar_bleue

Rep puanı : 0

"Arda benim eserim" Empty
MesajKonu: "Arda benim eserim"   "Arda benim eserim" EmptySalı Şub. 02, 2010 1:13 pm

"Arda benim eserim" Hagiarda

Cimbom’un eski 10 numarası, yeni 10 numarayla ilgili farklı bir tespitte bulundu.

Galatasaray formasıyla efsane olan Gheorghe Hagi, Arda Turan için “Benim G.Saray’daki tek başarım, herhalde Arda’yı sağ bekten alıp ortaya koymam ve ilk defa hücum oyuncusu olarak oynatmam oldu. Çünkü defansif oynamayı sevmiyordu” ifadesini kullandıktan sonra şunları söyledi: Ben Arda’yı altyapıdayken görmedim, hissettim. A takıma alıp oynattım ve forvet yaptım. Sırtında 10 numarayı taşıdığını görmek beni mutlu ediyor. Artık kaptan olarak herkesin kendisinden beklentisi fazlalaştı. Her şeyi iyi düşünerek yapmalı. Arda ile aynı burçtayız. Ben de 5 Şubat doğumluyum. Onun da doğum gününü kutluyorum. Arda 10 numarayı hak ediyor. Kendisini daha da geliştirmeli. Avrupa’ya gitme kararını kendisi vermeli. Galatasaray büyük bir kulüp. O daha da büyüğüne gitmeli.
‘UĞUR’U SAĞ BEK YAPAN DA BENİM’
Hagi, Uğur Uçar için de “Uğur’u sağ bek yapan kimdi? Tabii ki bendim. Onlar gerçekten yetenekliydi. Şimdi de onları izlerken gurur duyuyorum” yorumunu yaptı. Rumen teknik adam, Rijkaard’la ilgili olarak ise “Aynı dönemde futbolcuyduk. Tecrübesi olan biri. Başarılar diliyorum. Kendisine güvensin ve yoluna devam etsin” tavsiyesinde bulundu.

"YENİLERE SABIR"
“Türkiye’yi yakından takip ediyorum. G.Saray’ın maçlarını kaçırmam. Son Denizli karşılaşmasını da izledim. Neill, Jo ve Santos yetenekli oyuncular. Ama uyum dönemleri olacak.”

"BAŞARILI OLDUM"
“Ben Galatasaray’ın içinden biriyim. Teklif geldiğinde, anormal bir şey istemedim. Zamanla başarılı olabilirdim. Hoca olarak ilk gelişimde de zaten başarılı da oldum. Benden sonra o takım şampiyon oldu.”
http://futbolcolic.forummum.com

"Arda benim eserim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "ManU benim ilk aşkım"
» Arda Turan 23 yaşında
» BEN DE DIŞARIDAN BAKSAM 'ARDA'YI KISKANIRDIM
» TÜMER: "KENDİMİ HAİN GİBİ HİSSETMEDİM"
» "Günlük kararlarla transfer yapmıyoruz"