Futbolkoliklerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbolkoliklerin Buluşma Noktası

Futbol bizden sorulur

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"ManU benim ilk aşkım"

YazarMesaj
cHaRi$mA
Admin
Admin
cHaRi$mA

Aktiflik :
"ManU benim ilk aşkım" Left_bar_bleue10 / 99910 / 999"ManU benim ilk aşkım" Right_bar_bleue

Aktiflik :
"ManU benim ilk aşkım" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"ManU benim ilk aşkım" Right_bar_bleue

Rep puanı : 0

"ManU benim ilk aşkım" Empty
MesajKonu: "ManU benim ilk aşkım"   "ManU benim ilk aşkım" EmptySalı Şub. 02, 2010 9:18 pm

"ManU benim ilk aşkım" Davidbeckham

Milan formasını giyen İngiliz futbolcu David Beckham, ''Manchester United benim ilk aşkım. Eski kulübümü çok özlüyorum'' diye konuştu.

Avrupa Şampiyonlar Ligi ikinci turunda Milan formasıyla eski kulübüne karşı mücadele edecek olan Beckham, Inside United dergisine yaptığı açıklamada, Real Madrid'e transfer olmasından sonraki ilk yıllarının oldukça zor geçtiğini, bu sırada birçok şeyi kaçırdığını, her zaman Manchester United'da oynamak istediğini ve eski kulübünü her zaman çok sevdiğini söyledi.

''Daima Manchester United'ın bir parçası olmak istedim'' diye konuşan Beckham, ikinci turun ikinci maçında Old Trafford'a çıkacak olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını belirtti.
http://futbolcolic.forummum.com

"ManU benim ilk aşkım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Arda benim eserim"
» Dev maçta ManU güldü
» Aslan payı ManU'nun!
» TÜMER: "KENDİMİ HAİN GİBİ HİSSETMEDİM"
» "Günlük kararlarla transfer yapmıyoruz"