Futbolkoliklerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbolkoliklerin Buluşma Noktası

Futbol bizden sorulur

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Er ya da geç yedek kalacaktım"

YazarMesaj
cHaRi$mA
Admin
Admin
cHaRi$mA

Aktiflik :
"Er ya da geç yedek kalacaktım" Left_bar_bleue10 / 99910 / 999"Er ya da geç yedek kalacaktım" Right_bar_bleue

Aktiflik :
"Er ya da geç yedek kalacaktım" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Er ya da geç yedek kalacaktım" Right_bar_bleue

Rep puanı : 0

"Er ya da geç yedek kalacaktım" Empty
MesajKonu: "Er ya da geç yedek kalacaktım"   "Er ya da geç yedek kalacaktım" EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 2:06 pm

"Er ya da geç yedek kalacaktım" Raulqp

İspanyol futbolunun efsanevi futbolcularından Raul Gonzalez, Real Madrid'de yedek kalmasıyla ilgili olarak, ''Er ya da geç yedek kulübesinde oturacağım gün gelecekti'' dedi.

Real Madrid'de 1994'te başladığı profesyonel futbolcu kariyerini, bugüne kadar aynı kulüpte sürdüren 32 yaşındaki Raul, 2011'in Haziran ayına kadar olan sözleşmesini tamamlamak istediğini söyledi.

Raul, ABD'ye transfer olacağı iddialarıyla ilgili, ''İstediğim tek şey takıma ve önümüzdeki lig şampiyonluğa ve Şampiyonlar Ligi'ne konsantre olmak. Bu kupaları kazanmayı hedefliyoruz. Daha sonra ileriyi konuşacak zaman gelecek. Bakalım ne olacak?'' diye konuştu.

Real Madrid'in ''7'' numarası, bu sezon La Liga'da 7, Şampiyonlar Ligi'nde de 3 maçta ilk 11'de forma giyebildi. Bir futbolcu için yedek kalmanın iyi bir şey olmadığını anlatan tecrübeli futbolcu, sözlerini şöyle tamamladı:
''3 aydır az oynuyorum ve bugünlerin geleceği belliydi. Geçen hafta sonu Riazor'daki Deportivo maçında birkaç dakika oynayabildiğim için memnunum. 17 yaşından beri çok açık bir kariyerim var. Bu zamana kadar yaptıklarımdan gururlu ve memnunum. Yedekte oturmama çok da önem vermemek gerek. Teknik direktör ile çok iyi ilişkim var ve görevimi ve rolümü biliyorum.''
http://futbolcolic.forummum.com

"Er ya da geç yedek kalacaktım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜMER: "KENDİMİ HAİN GİBİ HİSSETMEDİM"
» "Günlük kararlarla transfer yapmıyoruz"
» "Topuz günün adamı olurdu"
» "GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK"
» "G.SARAY İLE ANLAŞMA AŞAMASINA GELDİK"