Futbolkoliklerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbolkoliklerin Buluşma Noktası

Futbol bizden sorulur

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK"

YazarMesaj
cHaRi$mA
Admin
Admin
cHaRi$mA

Aktiflik :
"GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK" Left_bar_bleue10 / 99910 / 999"GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK" Right_bar_bleue

Aktiflik :
"GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK" Right_bar_bleue

Rep puanı : 0

"GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK" Empty
MesajKonu: "GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK"   "GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK" EmptyPtsi Şub. 01, 2010 10:17 pm

"GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK" Ankaragucu

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, kulübün ''Boluspor Koleji'' isminde bir eğitim kurumu olacağını söyledi.

Çarıkçı, kulüp binasında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptığı basın toplantısında, Boluspor'un geleceği hakkında görüşlerini ifade etti.

Çarıkçı, Bolu'ya bir Boluspor Koleji kazandırmak istediklerini ifade ederek, ''Bu düşüncemizi gerçekleştirmek amacıyla yönetim kurulumuz, Türk Telekom A.Ş. tarafından yarın yapılacak olan gayrimenkul satım ihalesine katılma kararı almıştır. Şayet ihalede başarılı olabilirsek hem kentimize çağdaş yüksek kaliteli bir eğitim kurumu kazandırmış olacağız hem de Boluspor'un markasına tahmin edilemeyecek bir değer kazandırmış olacağız'' şeklinde konuştu.

Bunun yanında Gökhan Emreciksin transferi hakkında da bir açıklama yapan Çarıkçı, ''Bir yıldan beri süren bir davamız vardı. Fenerbahçe ve Ankaragücü arasında yaşanan bir anlaşma-protokol vardı. Çoğu zaman Ankaragücü kulübü başkanı bunu zikretti, konuştu ve her iki kulüp başkanının olduğu bir noktada benim şahsıma 200 bin dolar para teklif etmelerine rağmen biz bunu kabul etmedik. Dedik ki biz bu davamızı masada kazanacağız. Şu anda adalet tecelli etti. Ankaragücü Kulüp Başkanı Ahmet Gökçek, cuma günü transfer yapmak için Boluspor'a olan borcunu bankaya verdi. Şu an Boluspor Kulübü mahkemeyi kazanmış oldu, paramız şu anda Futbol Federasyonunda'' dedi.

Bunun yanında transferler hakkında da bilgi veren Çarıkçı, Fransa'nın Nice takımında forma giyen Nduka Morrison Ozokwor'in transferinin gerçekleştiğini, Sivasspor'dan da Onur Tuncer'i Boluspor renklerine bağladıklarını ifade etti.
http://futbolcolic.forummum.com

"GÖKHAN EMRECİKSİN DAVASINI KAZANDIK"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜMER: "KENDİMİ HAİN GİBİ HİSSETMEDİM"
» "YENİLMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPTIK"
» "Topuz günün adamı olurdu"
» "G.SARAY İLE ANLAŞMA AŞAMASINA GELDİK"
» "G.SARAY'I YENERSEK FİNAL OYNARIZ"